Wojciech Czepiel

DYRYGENT

NOWY TARG - Sala Koncertowa PSM im. J.E.Titza godz.18.30

Młoda Podhalańska Filharmonia

Wojciech Czepiel - dyrygent 

Jakub Pawlik - tenor

Program w trakcie ustalania

BEIRUT Saint Joseph Church Mono godz. 20.30

Lebanese Philharmonic Orchestra

Wojciech Czepiel - dyrygent

Szymon Nehring - fortepian

Antonin Dworzak -  Uwertura Karnawałowa op. 92

Bedrzich Smetana -  Poemat symfoniczny "Wełtawa"

Sergiusz Rachmaninow -  Koncert fortepianowy No. 3  d - moll

Koszalin  -  Sala Koncertowa Filharmonii   godz. 12.00

Koncert z cyklu "Familijny Park Sztuki"

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Koszalińskiej

Wojciech Czepiel - dyrygent

Joanna Krupa - fortepian

 

W programie dzieła Fryderyka Chopina 

Koszalin  -  Sala Koncertowa Filharmonii   godz. 18.30

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Koszalińskiej

Piotr Szychowski - fortepian

Wojciech Czepiel - dyrygent

Johannes Brahms   -  II  Koncert fortepianowy B - dur

Piotr Czajkowski   -   I  Symfonia g-moll 

 

Wałbrzych - Sala koncertowa Filharmonii Sudeckiej  godz. 19:00

Otwarcie Sezonu 2016/17

90 - te urodziny Dyrektora Józefa Wiłkomirskiego - twórcy Filharmonii Sudeckiej

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Sudeckiej

Wojciech Czepiel - dyrygent

Piotr Mokrzycki  - aktor

Józef Wiłkomirski  - Stela 70, Przygody Kacperka, Oberek

Claude Debussy  - Popołudnie Fauna

Maurice Ravel - Pavana na śmierć Infantki

Maurice Ravel - Bolero

Krościenko nad Dunajcem, Kościół p.w. Chrystusa Dobrego Pasterza godz. 19:00

Orkiestra Akademii Beethovenowskiej

Wojciech Czepiel - dyrygent

Jan Engel  -  Symfonia d - moll

Wojciech Czepiel - Studium Pieniny 2016  ( prawykonanie światowe )

Joseph Haydn - Symfonia Nr. 1  D - dur

Wolfgang A. Mozart -  Symfonia KV 201 A - dur

RZESZÓW Sala Koncertowa Filharmonii Podkarpackiej  im. Artura Malawskiego godz. 19.00

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Podkarpackiej

Paweł Kubica - fortepian

Wojciech Czepiel - dyrygent

Krzysztof Penderecki -Koncert fortepianowy "Zmartwychwstanie"

Ludwig van Beethoven - III  Symfonia  Es - dur op. 55 "Eroica"

DOHA - Qatar Opera House 19.30

Qatar Philharmonic Orchestra

Paweł Kowalski  - fortepian

Wojciech Czepiel - dyrygent

Krzysztof Penderecki -  Passacaglia

Fryderyk Chopin  - I Koncert fortepianowy e-moll op.11

Witold Lutosławski  - III Symfonia 

Stanisław Moniuszko - Mazur z opery "Straszny Dwór"

Wojciech Kilar  - Polonez z filmu "Pan Tadeusz"

KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM - Kościół Parafialny godz. 19.00

Młoda Filharmonia Podhalańska

Agata Kawa - Cajler  - skrzypce

Wojciech Czepiel - dyrygent

W. A. Mozart - Uwertura do opery "Idomeneo"

L.van Beethoven  - Koncert Skrzypcowy D-dur op.61

M.Reger  - Lyrisches Andante

J.Haydn - Symfonia C-dur nr 48  "Maria Teresa"

NOWY TARG - Sala Koncertowa PSM im. J.E.Titza godz.18.30

Młoda Podhalańska Filharmonia

 Agata Kawa-Cajler - skrzypce

Wojciech Czepiel - dyrygent 

W.A.Mozart  - Uwertura do opery "Idomeneo"

L.van Beethoven - Koncert Skrzypcowy D-dur  op.61

M.Reger - Lyrisches Andante

J.Haydn - Symfonia nr. 48  "Maria Teresa"

NOWY TARG - Miejski Ośrodek Kultury godz.18.00

Orkiestra Akademii Beethovenowskiej

Wojciech Czepiel - dyrygent

Grażyna Bacewicz - Koncert na orkiestrę smyczkową

Piotr Czajkowski  - Serenada na smyczki C-dur op. 48

Zugmunt Noskowski - Polonez Elegijny

Felix Mendellsohn - Symfonia nr.3 a-moll "Szkocka"

WAŁBRZYCH  - Sala Koncertowa Filharmonii Sudeckiej god.19.00

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Sudeckiej

Krzysztof Kaczka - flet

Wojciech Czepiel - dyrygent

F.Schubert - Symfonia "Niedokończona" h-moll

S.Mercadante - Koncert Fletowy

A.Dworzak -  V Symfonia F-dur op.76

KOSZALIN - Sala koncertowa Filharmonii Koszalińskiej godz. 18.30

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Koszalińskiej

Wojciech Czepiel - dyrygent

Hubert Rutkowski - frotepian

Johannes Brahms  - Uwertura Tragiczna  op.81

Robert Schumann  - Koncert fortepianowy a-moll  op.54

Piotr Czajkowski -  IV Symfonia f-moll  op.36